BLOG

 

Visco Park Yatak

22 Eyl 2016, Posted by By Lenos in Blog, Yatak

Visco Park Yatak

Bebekler ve çocuklar için uyku kadar önemli bir başka şey var ki o da oyun!

Hayatı öğrenirken bir yandan da her gün büyüyen bebeğiniz için çeşit çeşit ürünlerle karşılaşıyorsunuz. Son dönemin en keyifli ve sağlıklı ürünlerinden biri de Visco Oyun Parkı yatakları.

Bebekler her zaman yatak da durmaz, kimi zaman kucağınızda kaslarını geliştirir kimi zaman koltukta yanınıza yatırırsınız. O mutlu olsun diye agucuklar yapar, dikkatini çekecek oyuncaklar bulmaya çalışırsınız çünkü onun bir gülüşü dünyaya bedeldir. Artık bu güzel oyunları, hatta vücudu sağlıklı olsun diye esneme hareketlerini yapabileceğiniz, düşme korkusu olmadan bebeklerinizi bırakabileceğiniz Visco Park Yataklar var.

Visco Oyun Parkı yatakları, Açık hücreli visco katmanı sayesinde boyun, baş ve omurgayı destekler aynı zamanda da Antialerjiktir. Özellikle 0-5 yaş arası çocukların kullanımı için tavsiye edilir. Bu son derece konforlu ve yararlı ürünü kesinlikle edinmeli, bebeğinle daha mutlu günler ve uykular hatta gülücük dolu oyunlar paylaşmalısınız.

Evinizin istediğiniz bölümünde kullanabileceğiniz Visco Oyun Parkı Yatakları, yumuşak ve ortopedik yapısı sayesinde, bebeğinizin zarar görmeden oynamasına, uyumasına, güzel vakit geçirmesine yardımcı olur. İster park yataklarda isterseniz yerde kullanabilişiniz hatta bu yatakları portatif yapısı sayesinde dilediğiniz her yere götürebileceğiniz rahatlıktadır. Böylece arkadaşınıza ya da ailenizin evine gittiğiniz de bebeğiniz aynı keyfi yaşayabilir, uyku alışkanlığını da değiştirmemiş olur.

 

İyi Uykular…

 

Sorry, the comment form is closed at this time.